„Bolt“ pradeda veikti Londone: siūlys mažesnes kainas ir „panikos“ mygtuką

Viena didžiausių Europos pavėžėjimo paslaugų platformų „Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, šiandien pradeda veikti Londone. Platforma pristato aukštesnius saugumo standartus bei vietiniams pavėžėjams konkurencingas sąlygas – tikimasi, kad mažesnės kainos keleiviams ir lankstesni komisiniai vairuotojams leis „Bolt“ mieste įsitvirtinti greitai.

  „Džiaugiamės veiklą Jungtinėje Karalystėje pradėdami nuo kosmopolitiškos ir gyvybingos šalies sostinės. Londonas nusipelno didesnės pavėžėjų paslaugų įvairovės, o mes tikime, jog galime suteikti būtent tai, ko nori keleiviai bei vairuotojai: sąžiningą, patikimą ir įperkamą paslaugą“, – teigia „Bolt“ generalinis direktorius Markusas Villigas.

 „Visose bendruomenėse, kuriose pradedame veiklą, matome pozityvų mažesnių kainų ir geresnių darbo sąlygų vairuotojams poveikį. Londone pristatysime tokį pat į klientą orientuotą modelį, tad taip suteiksime žmonėms šansą rinktis europietiškas vertybes atstovaujantį prekės ženklą“, – aiškina M. Villigas.

 „Bolt“ programėlė Londone veiks su specialiu „panikos“ mygtuku. „SOS“ paslauga leidžia vienu paspaudimu susisiekti su miesto policijos pareigūnais. Tą patį gali padaryti ir platforma besinaudojantis vairuotojas. Jei klausimas ne toks skubus, keleiviams programėlė leis susisiekti su Londone esančiu, visą parą dirbančiu klientų aptarnavimo centru.

 Pasikeitimas aktualus ir lietuviams bei jų šeimoms – Londone gyvena viena didžiausių Lietuvos emigrantų bendruomenių pasaulyje. Rekordiškai aktyvūs buvo ir rinkėjai Londone – šiemet pirmajame Respublikos prezidento rinkimų ture ambasadoje Londone balsavo beveik 20 tūkst. Lietuvos piliečių.

 Į Jungtinę Karalystę vyksta net 21 proc. Lietuvos oro uostų keleivių, o Londonas tiek keleivių, tiek skrydžių skaičiumi yra populiariausia valstybės oro uostų kryptis. Skaičiuojama, jog kasmet į Londoną iš Lietuvos vyksta daugiau kaip pusė milijono žmonių.

 Estijoje veiklą pradėjęs „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių Europos įmonių – žemesnes kainas ir didesnį jų procentą vairuotojams siūlantis verslo modelis šiandien aptarnauja daugiau kaip 25 milijonus vartotojų 30 Europos ir Afrikos valstybių. Šį pavasarį įvykęs platformos vardo pakeitimas į „Bolt“ atspindi išsiplėtusį jos paslaugų spektrą – be pavėžėjų paslaugų „Bolt“ skirtingose šalyse siūlo elektrinių paspirtukų ir motociklų nuomą, o dalyje miestų jau pradėjo vykdyti ir maisto pristatymo paslaugas.

 „Bolt“ programėlę „iOS“ ir „Android“ klientai gali parsisiųsti iš „Bolt“ svetainės. Išsikviesti pavėžėją galima ne tik Londono Sityje, bet visame Didžiajame Londone, įskaitant keliones į Heathrow, Gatwick, Stansted, Sičio ir Lutono oro uostus – į pastaruosius tris vyksta ir skrydžiai iš Lietuvos.

 Šiandien Londono „Bolt“ vartotojai gali rinktis standartinį arba aukštesnės klasės automobilio tipą. Netrukus bus pristatyta daugiau skirtingų automobilių kategorijų.

 2013-aisiais įkurta bendrovė Lietuvoje veikia nuo 2014 m. Šiuo metu pavėžėjai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Dar šiemet „Bolt“ išsikviesti galės ir Marijampolės bei Mažeikių gyventojai.

 Apie „Bolt“

„Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavėžėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau.

Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavėžėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWise“ bendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus.

„Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 25 milijonus klientų daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Išvis platforma veikia daugiau kaip 100 miestų Europoje, Afrikoje, Vakarų Azijoje, Šiaurės Amerikoje ir Australijoje bei įdarbina daugiau kaip 900 darbuotojų. www.bolt.eu

Apie „Bolt“ generalinį direktorių

Markusas Villigas yra „Bolt“, anksčiau žinomos kaip „Taxify“, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Pirmąją „Bolt“ versiją drauge su anksčiau „Skype“ dirbusiu broliu Martinu jis sukūrė būdamas 19 metų. M. Villigas buvo jauniausias „Forbes“ 30 svarbiausių generalinių direktorių Europoje iki 30 metų sąrašo narys ir yra jauniausias milijardo dolerių vertės įmonės įkūrėjas Europoje.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”